Upozornění: v pátek 27.7 a v sobotu 28.7 zavřeno - vyhrazeno pro uzavřenou společnost Informace zde
spani Ceny od 650,-
za noc

Hotelové
pokoje

s letní terasou a výhledem

sluzby-hotel

 

Centrum PANORAMA nabízí moderní ubytování ve Velkém Meziříčí na terase s vyhlídkou na město.
Každý pokoj má samostatnou koupelnu, klimatizaci, lednici a televizi. Samozřejmostí je připojení na internet přes wifi a bezbariérový přístup.

Pokoje jsou dvojlůžkové s  jedinečnou cenou…… obsazený pokoj 2 osobami  1.200,- Kč

1 osoba na lůžku 850,- Kč

snídaně …………….100,-Kč/osoba

 

Rezervovat

 

Novomanželský pokoj

Pro novomanžele, kteří využili služeb restaurace a svatebního servisu v OC Panorama, nabízíme ubytování v exkluzivním novomanželském pokoji, které je jako pozornost od nás při vstupu do společného živosta.

 

Terasa s vyhlídkou

Centrum PANORAMA nabízí kromě restaurace, hotelu,  music clubu i letní terasu s exkluzivním výhledem na celé Velké Meziříčí! Příjemné posezení, přátelská a milá obsluha, akce na střeše centra – to je letní terasa Vyhlídka!

Dopravní dostupnost

Předností hotelu je také jeho dostupnost. Hotel se nachází nedaleko dálnice D1. Více o poloze zjistíte v kontaktech a na mapě. Kontaktujte nás v případě dotazů nebo připomínek.

 

 

Zážitková restaurace

Vynikající jídlo a jedinečný výhled

Restaurace Vám nabídne skvělý gastronomický zážitek, vychutnáte si vynikající jídlo a současně si dopřejete krásný výhled na Velké Meziřičí.

Restaurace
MNF_6303

 

 

Ubytování ve Velkém Meziříčí

Hotel PANORAMA je ideální místo pro každého, kdo hledá ubytování ve Velkém Meziříčí, kdo cestuje za obchodem, zábavou nebo turistikou. Nabízíme 12 krásných dvoulůžkových pokojů. Ty jsou vybavené tak, abyste se v nich cítili maximálně příjemně a po návratu z cest, výletu či náročné pracovní schůzky jste si příjemně odpočinuli.