Upozornění: v pátek 27.7 a v sobotu 28.7 zavřeno - vyhrazeno pro uzavřenou společnost Informace zde
spani Ceny od 650,-
za noc

Hotelové
pokoje

s letní terasou a výhledem

sluzby-hotel

 

Centrum PANORAMA nabízí moderní ubytování ve Velkém Meziříčí na terase s vyhlídkou na město.
Každý pokoj má samostatnou koupelnu, klimatizaci, lednici a televizi. Samozřejmostí je připojení na internet přes wifi a bezbariérový přístup.

Pokoje jsou dvojlůžkové s  jedinečnou cenou…… obsazený pokoj 2 osobami  1.200,- Kč

1 osoba na lůžku 850,- Kč

snídaně dle domluvy…………….100,-Kč/osoba

 

Rezervovat

Terasa s vyhlídkou

Centrum PANORAMA nabízí kromě restaurace, hotelu,  music clubu i letní terasu s exkluzivním výhledem na celé Velké Meziříčí! Příjemné posezení, přátelská a milá obsluha, akce na střeše centra – to je letní terasa Vyhlídka!

 Dopravní dostupnost

Předností hotelu je také jeho dostupnost. Hotel se nachází nedaleko dálnice D1. Více o poloze zjistíte v kontaktech a na mapě. Kontaktujte nás v případě dotazů nebo připomínek.

 

 

Zážitková restaurace

Vynikající jídlo a jedinečný výhled

Restaurace Vám nabídne skvělý gastronomický zážitek, vychutnáte si vynikající jídlo a současně si dopřejete krásný výhled na Velké Meziřičí.

Restaurace
MNF_6303

 

 

Ubytování ve Velkém Meziříčí

Hotel PANORAMA je ideální místo pro každého, kdo hledá ubytování ve Velkém Meziříčí, kdo cestuje za obchodem, zábavou nebo turistikou. Nabízíme 12 krásných dvoulůžkových pokojů a jeden bezbariérový jednolůžkový pokoj.  Všechny jsou vybavené tak, abyste se v nich cítili maximálně komfortně a po návratu z cest, výletu či náročné pracovní schůzky jste si příjemně odpočinuli.