Upozornění: v pátek 27.7 a v sobotu 28.7 zavřeno - vyhrazeno pro uzavřenou společnost Informace zde
HECHT_5040_image_1

ZAHRADNÍ TECHNIKA HECHT

dodavatel zahradní techniky a dílenského vybavení

Značka HECHT nabízí zahradní techniku a další příbuzné produkty, jako například zahradní nábytek, nebo vybavení a nářadí do dílen. Díky důrazu na kvalitu výrobků se stala značka HECHT známou a žádanou nejen v tuzemsku, ale i po celém světě. Najdete zde i specializovaný servisní centrum.
Kontakt : +420 560 590 911

 

 

Navštivte OC PANORAMA

V OC Panorama najdete: Restauraci, hotel, kavárnu, HECHT, disco i obchodní galerii. Společně Vám vyplní všechna Vaše přání. Restaurace Vám nabídne skvělý gastronomický zážitek, vychutnáte si vynikající jídlo a současně si dopřejete krásný výhled na Velké Meziříčí. Discotéka s jedinečnou atmosférou Vás vždy překvapí nabitým programem. Moderní interiér a nejlepší zvuková technika umocní Váš celkový dojem. Módní butiky a služby Obchody se nachází v moderních prostorách obchodní galerie a nabízí atraktivní sortiment nejen oblečení, ale i dárků, květin a vína. Příjemné ubytování poskytuje 12 krásných dvoulůžkových pokojů v horním patře centra.

 

Zážitková restaurace

Vynikající jídlo a jedinečný výhled

Restaurace Vám nabídne skvělý gastronomický zážitek, vychutnáte si vynikající jídlo a současně si dopřejete krásný výhled na Velké Meziřičí.

Restaurace
MNF_6303