Upozornění: v pátek 27.7 a v sobotu 28.7 zavřeno - vyhrazeno pro uzavřenou společnost Informace zde
kontakt-restaurace

Služby naší
restaurace

Hostiny a oslavy podle Vaší představy

Krásné prostředí, noblesně servírované jídlo,
profesionální personál a nádherný výhled do krajiny
jsou ideálním místem pro Vaši business večeři,
firemní akci, svatební hostinu, rodinnou oslavu.
Náš personál připraví výzdobu
pro všechny příležitosti.

 

 

Rezervace míst

 

Konference a meetingy

setkání v pohodlí u jednoho stolu poblíž dálnice D1

Uspořádejte Vaše konference a meetingy v našem obchodním centru. Restaurant Panorama je na Vysočině ve Velkém Meziříčí blízko u sjezdu z dálnice D1 – exit 146, takže cesta Vaše i Vašich klientů bude příjemná a rychlá. V případě, že se Vaše konference protáhne na více dní, nemusíte nikde ve Velkém Meziříčí hledat ubytování.

AB7A8231

Rauty a večírky

hýčkejte své zaměstnance, podpořte business

Pro Vaše hosty na přání připravíme výtečné pokrmy, rautové stoly s pestrou nabídkou, vše doplněné vhodnou dekorací. Postaráme se, aby všichni Vaši hosté byli spokojeni a Váš event se do posledního puntíku vydařil. Přespolní a společensky unavení hosté mohou využít nabídku ubytování.

007-007-img-1663

Svatební hostiny

podle Vašich přání a představ

Nabízíme kompletní svatební servis – připravíme pro Vás svatební kolekce dle požadavků a přání snoubenců: naše vlastní cukrářka připraví dorty a cukroví, šéfkuchař navrhne vynikající menu, floristka připraví květinovou výzdobu. To vše v moderním a příjemně zařízeném interiéru s výhledem na Velké Meziříčí.

IMG_7410

Catering na míru

v příjemném prostředí

Plánujete rodinnou oslavu, svatební hostinu, dětskou party, firemní večírky, výročí, oslavy narozenin či svátků? Rádi Vám pomůžeme a připravíme občerstvení, raut i celodenní menu. To vše v naší krásné restauraci. Také zařídíme, abyste měli maximální soukromí a nikdo Vás a Vaše hosty nerušil.

restaurace1

Těšíme se na Vaši návštěvu

Pokud máte nějaké dotazy, kontaktujte nás. V sekci kontakt najdete telefonní číslo nebo e-mail. Těšíme se na Vás a věříme, že si od nás odneste co nejvíce příjemných zážitků. Všichni jste srdečně zváni!