Upozornění: v pátek 27.7 a v sobotu 28.7 zavřeno - vyhrazeno pro uzavřenou společnost Informace zde
darkove_seky

Dárkové šeky na nákup

Darujte nákup svým blízký

Rádi byste svého známého, přítele či přítelkyni nebo někoho z rodiny obdarovali něčím z čeho bude mít radost, ale nejste si jisti, co přesně by to mělo být?

Dárkový šek, který lze uplatnit v celém OC Panorama, zakoupíte v naší restauraci. Šeky nabízíme v těchto hodnotách: 2000 Kč, 1500 Kč, 1000 Kč, 500 Kč, 300 Kč

 

Objednat šek

 

 

Za co lze šek uplatnit

Co dál, až se obdarovaný či obdarovaná rozhodne šek uplatnit? Šťastlivec má možnost vyrazit na bezplatné nákupy do našich módních butiků, které se nachází v blízkosti centra města a kde najde široký výběr oblečení i módních doplňků. Labužníci jistě ocení platbu šekem v restauraci, která nabízí tradiční českou i světovou zážitkovou gastronomii. Lvi a lvice salónu mají příležitost poukaz vyměnit za zážitek na kulturních akcích pořádaných na diskotéce. Pokud upřednostňuje obdarovaný oázu klidu před nočním ruchem, může šek “prospat” v jednom z našich klidných hotelových pokojů.

 

Příjemné ubytování

Zasloužený odpočinek po náročném dni

V hotelu si dopřejete odpočinek a relax. Pohodlně zařízené pokoje a ochotný personál Vám zajistí příjemný pobyt.

Ubytovat se
MNF_6222

Moderní diskotéka

Kulturní zážitky pro všechny generace

Diskotéka s jedinečnou atmosférou Vás vždy překvapí nabitým programem. Moderní interiér a nejlepší zvuková technika umocní Váš celkový dojem.

Zobrazit Akce
disco

Zážitková restaurace

Vynikající jídlo a jedinečný výhled

Restaurace Vám nabídne skvělý gastronomický zážitek, vychutnáte si vynikající jídlo a současně si dopřejete krásný výhled na Velké Meziřičí.

Restaurace
MNF_6303

Na co dárkový šek uplatnit nelze?

Na dárkový šek nelze vracet hotovost, stejně tak nelze šek směnit za hotovost a ani nárokovat jeho uplatnění jinak, než je uvedeno na poukazu.