Upozornění: v pátek 27.7 a v sobotu 28.7 zavřeno - vyhrazeno pro uzavřenou společnost Informace zde
nahledovka

Svatební servis

Správný začátek společné cesty životem

Plánujete svatbu a hledáte krásné a luxusní
místo
, kde ji uspořádat? Využijte naši
restauraci v OC Panorama ve Velkém Meziříčí.
Nabízíme kompletní svatební servis v krásném
prostředí s vyhlídkou na celé město.

 

Zpět na obchody

 

Překrásná restaurace

Svatební tabule je vizitkou hostitelů, tedy i Vás a svatebčané vždy očekávají něco noblesního a zvláštního.

Zařídíme pro Vás sestavení svatební tabule podle Vašich představ a přání. Náš profesionální kuchařský tým Vám připraví skvělé svatební menu, které vychází z tradičních i moderních pokrmů. Připravíme svatební raut s teplým, studeným i sladkým barem.

Svatební a společenský salon Popelka

 

Svatební salon Popelka

 

Provozujeme svatební a společenský salon Popelka v ulici Novosady 8,  Velké Meziříčí. V tomto salonu najdete nejnovější kolekce svatebních šatů, ve kterých se budete cítit a vypadat skvěle. Pro úplnou dokonalost nevěsty nabízíme doplňky – šperky, závoje, rukavičky, korunky nebo ozdoby do vlasů. V chladnějším počasí Vám můžeme zapůjčit bolerka nebo svatební kožíšky.

Pečení cukroví a dortů

Upečeme pro Vás svatební cukroví, od tradičních svatebních koláčů  až po moderní cukrovinky. Nabízíme vynikající cupcake, svatební lízátka pro děti nebo svatební mini dezerty. Záleží na Vás, co si budete přát. Jedinečnou součástí a vizitkou svatební hostiny je dort. Naše profesionální cukrářka Vám jej navrhne, upeče a nazdobí tak, že se Vám zatají dech. Připravíme svatební výslužky.

Terasa

Nabízíme Vám překrásný výhled z terasy, kde můžete začít svatební hostinu přípitkem a přitom si vychutnat nádherný výhled na Velké Meziříčí. Věřte, že při krásném letním počasí zde můžete strávit úžasné a romantické chvíle svatebního dne.

Ubytování

Pro novomanžele nabízíme zdarma ubytování v exkluzivním pokoji, připraveném právě pro tuto jedinečnou noc. Pro ostatní svatební hosty nabízíme ubytování. Více informací naleznete přímo na stránkách našeho hotelu.

Muzika, program, fotograf

Zajistíme živou hudbu, která Vám zpříjemní svatební odpoledne a večer při tanci. Pokud si budete přát, zorganizujeme pro Vás ohňostroj, který jistě všechny hosty pobaví a okouzlí. Profesionální fotograf zachytí tu pravou atmosféru Vaší svatby.

 

Dárkové šeky

chytré řešení, se kterým nešlápnete vedle

Vkusné dárky můžete vybírat z bohatého sortimentu, který pro Vás pravidelně měníme v tématických kolekcích.

Koupit šek
darkove-seky